Clip in ofina/patka - Velmi Světlá Blond barva

Máte ráda změnu, ale nechcete si trvale stříhat ofinu či patku? Toužíte po ofině, ale nejste si jista, zda-li by Vám slušela? Přejete si krásnou hustou patku, ale Vaše vlasy Vám to neumožní?

Více informací

  • Kód zboží: 22
  • Dostupnost: skladem
  • Doručení: v úterý 16.7.2024 u Vás

Cena: 999 Kč vč. DPH

Množství:

Podrobný popis

Clip in patka, nebo clip in ofina je ideální možnost pro ty, kteří si nechtějí kompletně prodlužovat, nebo zhušťovat vlasy a pro ty, co mají rády změnu. Clip in ofina Vám umožní získat neodolatelný vzhled kdykoliv potřebujete a kdykoliv budete toužit po změně. Clip in metoda je velmi populární díky své variabilitě a jednoduché aplikaci. Prameny lidských vlasů jsou pečlivě sešity a upevněny na clip in sponky, které aplikujete pod vrstvu vlastních vlasů. V minutě tím vytvoříte originální look. Samozřejmě se zakoupená clip in ofina, nebo clip in patka dá sestříhat nebo prostříhat podle Vašich představ, aby seděla k Vašemu typu obličeje.

Díky jednoduchému systému clip in si velmi rychle zvyknete na správnou aplikaci. Clip patka, nebo clip ofina se nasazuje do spodní vrstvy vlasů tak, aby se sešitý kraj vlasového příčesu mohl schovat pod vnější vrstvu vlasů a působil přirozeně. Výsledný styling celého účesu je už jen na Vás. Pravé lidské vlasy použité pro naše clip in vlasyclip in ofiny a clip in patky můžete bez problémů lakovat, tupírovat, fénovat, či žehlit, a to podle Vaší chuti. Ofiny doporučujeme podtočit kulatým kartáčem během fénování.

V naší nabídce naleznete clip ofiny clip patky v různých barevných provedeních nebo malírované, z pravých lidských vlasů. K patce nebo ofině obdržíte další 2 sponky/clipy pro případné dodatečné našití dle Vašich potřeb.

Patku či ofinu lze sestříhat/prostříhat pro dokonalý vzhled.

Ofinu doporučujeme podtočit kartáčem.

Naši clip in ofinu, clip in patku a Simply Perfect vyzkoušely herečky Jitka Čvančarová a Jana Plodková. Podívejte se, jak jim sluší...

clip in ofina 

Podobné produkty