Nechte si prodloužit vlasy levně

Nabízíme na naší pobočce v Brně prodlužování a zahušťování vlasů metodami CLIP IN, TAPE IN, dále také možnost nechat si na místě aplikovat CLIP IN CULÍK.

V případě, že si necháváte prodlužovat vlasy poprvé, doporučujeme využít tuto službu. Budou Vám sděleny důležité informace, kterými je dobré se řídit, aby Vám vlasy vydržely krásné a zdravé co nejdéle.

Při prodlužování pracujeme s vlasy, které máme v nabídce - 100% lidské vlasy evropského typu kvality REMY. V případě, že máte své vlasy, které potřebujete aplikovat, je možnost domluvit se individuálně.

Jak to probíhá?

Nejdříve je potřeba se objednat na konzultaci, která je zdarma. Kontaktovat nás můžete na tel: +420 776 605 477. Poradíme Vám s výběrem odstínu, vhodné metody, jakou zvolit gramáž, délku apod. Na místě si můžete vlasy rovnou i zakoupit.

Pokud budete mít zájem o aplikaci, domluvíme se s Vámi na termín, který Vám bude vyhovovat. Je potřeba uhradit zálohu ve výši 500 Kč, která se poté odečte od celkové částky.

Aplikace probíhá na adrese Sibiřská 55, 621 00 Brno a trvá 30-60 minut v závislosti na zvolené metodě. Platby za služby je možné provádět pouze hotově.

Ceník služeb

Clip in vlasy

  • aplikace + poradenství o péči - 500 Kč
  • a další aplikace - 250 Kč

(v případě zájmu provádíme za menší poplatek i jednoduchý styling vlasů)

Tape in vlasy

  • aplikace + poradenství o péči - 1 500 Kč
  • a další aplikace - 1 000 Kč
  • sundání pramenů (1 sada Tape in vlasů) - 400 Kč
  • příprava pramenů k dalšímu prodloužení (1 sada Tape in vlasů) - 400 Kč

V případě zájmu provádíme za menší poplatek i jednoduchý styling vlasů. Výše uvedených cen je pouze za službu (práci), není v ní započítaná částka za vlasy (prameny), protože ty se liší délkou, gramáží a zvolenou metodou. S výběrem Vám rádi poradíme. Češeme i na plesy, svatby a jiné společenské události.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na info@humanhair.cz nebo volejte na tel. +420 776 605 477.