Časté dotazy

1. Mohou být prameny nakupovány jednotlivě?

Ano, v naší nabídce najdete samostatné clip in pramínky nebo si můžete vybrat mini set pramínků Highlights po 4 kusech.

2. Mohou být prodlužovací prameny Simply Perfect stříhány?

Ano, prameny lze zkracovat. Konečky vlasů jsou přirozeně slabší, proto je doporučujeme pro čistější a upravenější vzhled zastřihnout. Požádejte Vašeho kadeřníka o sestříhání břitvou nebo efilačními nůžkami. Nedoporučujeme tupý střih. Pokud nemáte zájem vlasy prodloužit, ale pouze dodat objem, není problém je zastřihnout dle Vaší aktuální délky.

3. Mohu se Simply Perfect spát?

Nedoporučujeme spát se Simply Perfect. Nic závažného by se nestalo,ale zbytečně tak budete zatěžovat jak svoje vlasy, tak Simply Perfect.

4. Jak mohu docílit promelírovaného efektu se Simply Perfect?

V naší nabídce máme několik melírových odstínů ( P8/22, P27/613, P6/24). Pokud by Vám žádný nevyhovoval, je možné si zakoupit dvě balení Simply Perfect. Jedno balení ve Vašem odstínu a druhé balení ve světlejším či tmavším odstínu. Poté stačí střídavě připínat jednotlivé prameny. Nebo přikoupit k sadě Simply Perfect nebo Easy Clip sadu 4 pramenů Highlights.

5. Může se Simply Perfect barvit?

Ano, prameny jsou vyrobeny z lidských vlasů a mohou být barveny. Jelikož jsou již prameny barevně upraveny, barvení nedoporučujeme a nemůžeme zaručit, že docílíte požadovaného odstínu. Pokud budete na obarvení trvat, je nezbytné požádat Vašeho kadeřníka, aby zkušebně obarvil nejprve testovací pramen, který naleznete v každém balení. Pokud nedocílíte požadovaného odstínu po použití tónovacího šamponu, můžete zkusit použít přeliv nebo permanentní barvu. Nedoporučujeme zesvětlovat!

6. Mám jemné vlasy, mohu Simply Perfect používat?

Ano, Simply Perfect mohou používat ženy s jemnými vlasy. Nicméně, záleží, jak moc jsou Vaše vlasy jemné. Potřebujete mít dostatek vlasů na to, aby zakryly prameny Simply Perfect v místech upevnění. Jinak se nemusíte obávat výraznějšího zatížení vašich vlasů. Simply Perfect jsou šetrné.

7. Je složité nasadit si prodlužovací prameny Simply Perfect? Potřebuji pomoc druhé osoby?

Simply Perfect je velmi jednoduché připnout a aplikace netrvá déle než 5 minut. Nepotřebujete pomoc druhé osoby!

8. Může Simply Perfect zničit mé vlastní vlasy?

Ne, Simply Perfect neničí vlasy. Je to vhodná alternativa drahého klasického prodlužování keratinem či bondingem, které může Vaše vlastní vlasy poškodit.

9. Mohu si česat vlasy, když mám nasazeny prameny Simply Perfect?

Ano, můžete si vlasy lehce česat. Doporučujeme používat kartáč z přírodních vláken.

10. Jak se mám o Simply Perfect starat?

Simply Perfect by se měly mýt jen pokud je to nezbytně nutné vlasovým šamponem ve vlažné vodě, nakonec použít kondicionér, důkladně propláchnout pod tekoucí vodou a nechat volně uschnout.