Doprava a platba

Balík vám doručíme několika různými způsoby, takže si stačí jen vybrat, který typ dopravy vám nejvíce vyhovuje.

Objednávku je možné uhradit na dobírku*, tedy při doručení nebo vyzvednutí z výdejního místa, nebo také bankovním převodem. V takovém případě odesíláme objednávku po obdržení platby.

*při platbě na dobírku je běžně možné hradit také platební kartou, až na vyjímky v případě některých výdejen Zásilkovny a parcelshopů GLS

Osobní odběr na prodejně

Objednané zboží lze vyzvednout osobně, a to v naší prodejně Sibiřská 55, Brno-Řečkovice (zboží je obvykle připraveno již do 30 min od objednávky - v pracovní době). Pracovní doba je Po-Pá, 9:00-18:00. Přes víkendy a svátky není osobní odběr možný. Poštovné a balné v tomto případě neplatíte.

Zásilkovna - výdejna

Prostřednictvím tohoto dopravce si můžete nechat balíček zaslat na jakoukoliv pobočku - výdejnu Zásilkovny, v rámci ČR a Slovenska. Seznam výdejen je vám nabídnut při zvolení tohoto dopravce při tvorbě objednávky, ale můžete se na něj podívat i na stránkách Zásilkovny. Výhodou je, že místa, která fungují jako výdejny pro Zásilkovnu mají různé otevírací časy a můžete si tedy vybrat podle svých možností. Pro vyzvednutí postačí kód z SMS zprávy nebo emailu. 

Typ přepravyDobírkaPlatba předem
Zásilkovna 99 Kč (SK 125Kč) 49 Kč (SK 75Kč)

GLS

Díky službě GLS dostanete následující pracovní den od odeslání svou objedávku až domů. Při platbě předem na účet balík odesíláme ihned po připsání částky na náš účet, ale zboží zaplatíte i na dobírku při jeho převzetí.
GLS doručuje balíky také na Slovensko běžně hned druhý pracovní den po odeslání balíku.

Typ přepravyDobírkaPlatba předem
Služba GLS 155 Kč (SK 260Kč) 105 Kč (SK 210Kč)

Česká pošta

Pokud si objednáte zboží od České pošty, jedním ze způsobů, jak zaplatit, je na dobírku až při převzetí zásilky. Pokud převedete peníze bankovním převodem, po jejich obdržení odešleme objednávku ihned.

Typ přepravyDobírkaPlatba předem
Balík na poštu 165 Kč 115 Kč
Balík do ruky 165 Kč 115 Kč