Obchodní podmínky


Potřebujete poradit?

Volejte: +420 776 605 477, nebo pište na info@humanhair.cz

 

Obchodní podmínky pro zákazníky a odběratele zboží od Humanhair.cz (Ing. Tomáše Opravila s IČ: 76508731)


Maloobchod

Zahrnuje fyzické osoby /nepodnikatele/ nakupující produkty z naší nabídky. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Zboží Vám bude zasláno dobírkou. Pokud do objednávky nezahrnete požadovaný odstín zboží, bude Vám zasláno zboží v odstínu ve kterém je produkt vyobrazen v našem internetovém obchodě.

Odesláním objednávky uzavíráte kupní smlouvu a objednávka se stává závaznou.


Velkoobchod

Zahrnuje právnické osoby a fyzické osoby /podnikatele/, které nakupují od podnikatele Ing. Tomáše Opravila zboží za velkoobchodní ceny. Tyto společnosti a osoby mají živnostenské oprávnění na poskytování služeb holičských, kadeřnických, pedikúry, kosmetických, masáže. Podmínkou nákupu za velkoobchodní ceny je zaslání kopie živnostenského listu mailem na info@humanhair.cz nebo MMS fotografií na tel. č. +420 776 605 477 .

Velkoobchodní ceník Vám rádi zašleme po vyžádání na Váš e-mail.


Poštovné a balné

Ke každé objednávce účtujeme k celkové ceně za zboží poštovné a balné, jehož výška závisí na množství objednaných výrobků.


Návod

Údržba výrobku je uvedena na každém balení daného výrobku.


Reklamace

Reklamace zakoupeného výrobku se vztahuje pouze na vady výrobku způsobené výrobou, které je nutné uplatnit ihned po zjištění závady. Reklamace se nevztahují na mechanické poškození výrobku, zapříčiněné nesprávnou manipulací a údržbou a barevně nebo střihově upravované produkty. Při uplatnění reklamace je nezbytné, aby jste nám výrobek doručili spolu s písemnou reklamací, dodacím listem/fakturou a v originálním obalu, které jste od nás obdrželi při koupi výrobku. Vaše reklamace ,v případě potřeby, podstoupí odborné posouzení a bude vyřízena v zákonné lhůtě 30 dní od obdržení reklamace. Výsledek reklamace Vám bude oznámen písemnou formou.


Vrácení zboží a peněz

Zboží zakoupené prostřednictvím naší webové stránky, lze vrátit pouze z důvodu, že zboží Vám bylo doručeno poškozené. V tomto případě, je nezbytné sepsat na Vaší doručující poště zápis o tom, že zásilka Vám byla doručena poškozená.

Dále v případě, že výrobek má výrobní vady. V tomto případě se postupuje stejným způsobem jako při reklamaci.

V případě, že zjistíte ihned po zakoupení výrobku, že Vám příčesek barevně nevyhovuje, kontaktujte nás e-mailem a výrobek nepoužívejte! Vyberte si z naší nabídky náhradní odstín a původní výrobek Vám rádi vyměníme. Rozdíl ceny Vám bude účtován včetně poštovného. Původní výrobek nám musíte zaslat nejdéle do 10 dní od koupi a po jeho obdržení Vám zašleme náhradní výrobek.

Předpokládaná životnost výrobku při dodržení správné údržby a denním používání je 6-9 měsíců.


Platební podmínky a doprava

Dobírka - Vybrané zboží Vám zašleme dobírkou. V případě nepřevzetí dobírky je zákazník povinný uhradit náklady za dovoz výrobku, poštovné a balné.

Bankovní převod - Pokud se rozhodnete uhradit cenu za výrobek prostřednictvím bankovního převodu, uhraďte celkovou cenu Vaší objednávky na náš účet číslo 2000902556 / 2010, vedeného v měně CZK.

Variabilní symbol: datum objednávky
Specifický symbol: číslo Vašeho telefonu
Zpráva pro příjemce: uveďte Vaše jméno nebo jméno společnosti.

Provedení úhrady nám oznamte na info@humanhair.cz


Doprava

Po obdržení objednávky, Vám zašleme zboží dobírkou.
Po obdržení platby na náš bankovní účet, Vám zašleme zboží balíkem.

Číslo účtu: 2000902556 / 2010