Magicky svůdné řasy No.1 LASH

Nová revoluční technologie, sestávající se z působení směsi látek zvané nano peptide, které přímo vyživují řasové buňky, podporuje růst řas.

Při pravidelné aplikaci séra No.1 LASH 1x denně Vaše řasy vyrostou až o 200%.

Více informací

  • Dostupnost: skladem
  • Doručení: v úterý 18.6.2024 u Vás

Cena: 2 900 Kč vč. DPH

Množství:

Podrobný popis

Magicky svůdné řasy No.1 LASH

Nová revoluční technologie, sestávající se z působení směsi látek zvané nano peptide, které přímo vyživují řasové buňky, podporuje růst řas.


Revoluční sérum No.1 LASH je bioaktivní růstový stimulátor s převratnou patentovanou technologií, který spolehlivě funguje v každém věku pro ženy i muže a přináší změnu pro Vaše řasy. Při pravidelné aplikaci séra No.1 LASH 1x denně Vaše řasy vyrostou až o 200%. Znásobí svůj počet, zesílí svůj objem a díky stimulaci kořínků vyrostou i řasy, které už vypadly. Již po prvním měsíci každodenního užívání poznáte měřitelný rozdíl. Maximálního růstu je dosaženo po cca 3 měsících každodenní aplikace.

  

Použití:

Aplikátorem, dostatečně namočeným v séru No.1 LASH, potřete horní i spodní víčka v místě, kde řasy vyrůstají. Je důležité, aby sérum No.1 LASH bylo naneseno přímo ke kořínkům řas. Sérum No.1 LASH se nanáší na čisté, odlíčené a vodou umyté víčko na noc. Po zaschnutí séra No.1 LASH pokračujte v běžné péči o oční okolí. Sérem No.1 LASH nepotírejte řasy samotné, působí pouze v koříncích řas.


Efekt:

U všech uživatelů bez ohledu na věk a pohlaví dochází k intenzivní stimulaci růstu řas. Ve věku nad cca 50let se výsledek může dostavit později. Podle dosavadních studií se, ale může u šedých řas objevit jejich původní, obvykle tmavá barva. Vaše vlastní řasy začnou růst, znásobí se jejich počet, maximálně se prodlouží a zvýší svůj objem.
Dosáhnete efektu Hollywoodských řas bez omezení. Na rozdíl od umělých nebo doplňovaných řas se můžete potápět, saunovat, sportovat a dělat vše na co si jen vzpomenete, protože to jsou Vaše 100% přírodní řasy.


Princip:

Řasa prochází třemi fázemi růstu. První je fáze růstová a obvykle bývá nejkratší. Druhá je přechodová, kdy se řasa již nevyživuje a odděluje se od řasové buňky. Třetí fáze je klidová, kdy nová řasa vytlačuje tu starou a dochází k jejímu vypadnutí. Revoluční sérum No.1 LASH významně prodlužuje fázi růstovou a zajišťuje výživu řasy i ve fázi přechodové. Řasa má tak mnohonásobně delší dobu růstu a je oddálena doba jejího vypadnutí.


Doporučení:

Pro porovnání efektu si své řasy vyfoťte a změřte před první aplikací a srovnejte s výsledkem vždy po měsíci každodenní aplikace séra No.1 LASH.


Složení:

(INCI): Aqua, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Lecithin, Taurin, Glucose, Palmitoyl, Penta Peptide 5, Ectoin, Capryloyl, Glycine, Inositol, Phenoxyethanol, Naringine, Copper, Gluconate, Azelaic acid, Alcohol.
Neobsahuje žádné oku škodlivé látky jako Bimatoprost nebo Prostaglandin, které jsou v EU v kosmetických produktech zakázány.


Nežádoucí účinky:

Nejsou známy žádné alergické reakce ani poškození očí ani nežádoucí účinky. Pokud se přípravek dostane do oka, může lehce štípat - v tom případě oko zavřete a počkejte několik vteřin nebo vypláchněte vodou a osušte. V některých případech může dojít k zčervenání pokožky - je to způsobeno stimulací kořínků řas a prokrvení pokožky. Doporučujeme neužívat v době těhotenství.

Skladování:

Sérum No.1 LASH uchovejte při pokojové teplotě bez přímého slunečního svitu.V případě, že sérum delší čas nepoužíváte, uskladněte jej v chladu a suchu (nesmí zmrznout).


Modelka Eliška Bučková používá sérum No1 Lash

Eliška Bučková

 

Podobné produkty