najdete nás na facebooku

Kategorie

Obchodní podmínky


Potřebujete poradit?

Volejte: +420 602 222 302 nebo +420 777 585 442, nebo pište na info@humanhair.cz

 

Obchodní podmínky pro zákazníky a odběratele zboží společnosti Flying Hearts, s.r.o. (IČ: 26730359)


Maloobchod

Zahrnuje fyzické osoby /nepodnikatele/ nakupující produkty z naší nabídky. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Zboží Vám bude zasláno dobírkou. Pokud do objednávky nezahrnete požadovaný odstín zboží, bude Vám zasláno zboží v odstínu ve kterém je produkt vyobrazen v našem internetovém obchodě.

Odesláním objednávky uzavíráte kupní smlouvu a objednávka se stává závaznou.


Velkoobchod

Zahrnuje právnické osoby a fyzické osoby /podnikatele/, které nakupují od společnosti Flying Hearts, s.r.o. zboží za velkoobchodní ceny. Tyto společnosti a osoby mají živnostenské oprávnění na poskytování služeb holičských, kadeřnických, pedikúry, kosmetických, masáže. Podmínkou nákupu za velkoobchodní ceny je zaslání kopie živnostenského listu mailem na info@humanhair.cz nebo faxem na tel. č. +420 224 874 202 .

Velkoobchodní ceník Vám rádi zašleme po vyžádání na Váš e-mail.


Poštovné a balné

Ke každé objednávce účtujeme k celkové ceně za zboží poštovné a balné, jehož výška závisí na množství objednaných výrobků.


Návod

Údržba výrobku je uvedena na každém balení daného výrobku.


Reklamace

Reklamace výrobku zakoupeného u společnosti Flying Hearts, s.r.o. se vztahuje pouze na vady výrobku způsobené výrobou, které je nutné uplatnit ihned po zjištění závady. Reklamace se nevztahují na mechanické poškození výrobku, zapříčiněné nesprávnou manipulací a údržbou a barevně nebo střihově upravované produkty. Při uplatnění reklamace je nezbytné, aby jste nám výrobek doručili spolu s písemnou reklamací, dodacím listem/fakturou a v originálním obalu, které jste od nás obdrželi při koupi výrobku. Vaše reklamace ,v případě potřeby, podstoupí odborné posouzení a bude vyřízena v zákonné lhůtě 30 dní od obdržení reklamace. Výsledek reklamace Vám bude oznámen písemnou formou.


Vrácení zboží a peněz

Zboží zakoupené prostřednictvím naší webové stránky, lze vrátit pouze z důvodu, že zboží Vám bylo doručeno poškozené. V tomto případě, je nezbytné sepsat na Vaší doručující poště zápis o tom, že zásilka Vám byla doručena poškozená.

Dále v případě, že výrobek má výrobní vady ? v tomto případě se postupuje stejným způsobem jako při reklamaci.

V případě, že zjistíte ihned po zakoupení výrobku, že Vám příčesek barevně nevyhovuje, kontaktujte nás e-mailem a výrobek nepoužívejte! Vyberte si z naší nabídky náhradní odstín a původní výrobek Vám rádi vyměníme. Rozdíl ceny Vám bude účtován včetně poštovného. Původní výrobek nám musíte zaslat nejdéle do10 dní od koupi a po jeho obdržení Vám zašleme náhradní výrobek.

Předpokládaná životnost výrobku při dodržení správné údržby a denním používání je 6-9 měsíců.


Platební podmínky a doprava

Dobírka - Vybrané zboží Vám zašleme dobírkou. V případě nepřevzetí dobírky je zákazník povinný uhradit náklady za dovoz výrobku, poštovné a balné.

Bankovní převod - Pokud se rozhodnete uhradit cenu za výrobek prostřednictvím bankovního převodu, uhraďte celkovou cenu Vaší objednávky na účet společnosti Flying Hearts, s.r.o., číslo 185359676/0300, vedeného v měně CZK.

Variabilní symbol: datum objednávky
Specifický symbol: číslo Vašeho telefonu
Zpráva pro příjemce: uveďte Vaše jméno nebo jméno společnosti.

Provedení úhrady nám oznamte na info@humanhair.cz


Doprava

Po obdržení objednávky, Vám zašleme zboží dobírkou.
Po obdržení platby na náš bankovní účet, Vám zašleme zboží balíkem.

Číslo účtu: 185359676/0300