najdete nás na facebooku

Kategorie

Simply PerfectJe zde 34 odstínů

Simply Perfect

 


Objednejte si z našeho e-shopu CLIP IN vlasy Simply perfect 50cm nebo Easy clip 50cm a dostanete od nás barevné prameny v hodnotě 610,- Kč ZDARMA!


 

CLIP IN vlasy jsou v dnešní době jedna z nejsnažších a proto i nejpopulárnějších metod na prodloužení vlasů. S CLIP IN vlasy nemusíte navštěvovat speciální salóny, ale můžete si prodloužení vlasů aplikovat přímo doma.

HumanHair.cz nabízí širokou paletů barev clip in vlasů, které vám pomůžou vytvořit přirozený a dokonalý účes.

Simply Perfect jsou clip in vlasy, které jsou přichycené na klipech - díky tomu drží skvěle na vašich vlasech a jejich aplikace je opravdu snadná.

Prodlužování vlasů touto metodou trvá zkušeným zákaznicím 5 minut. Podívejte se na videa na našem Youtube kanále, kde uvidíte prodlužování vlasů a porovnání účesu před aplikací a po aplikaci našich clip in vlasů.

V HumanHair se zaměřujeme na kvalitu a proto jsou clip in vlasy Simply Perfect vyráběny z těch nejlepších REMY vlasů a vyznačují se nejvyšší kvalitou mezi clip in vlasy, které můžete na trhu pořídit.

Délka a gramáž vlasů Simply Perfect je přísně dodržována a proto je výsledný efekt prodloužení vždy perfektní.

Tento typ vlasů používají slavné modelky, sportovkyně a celebrity. Více zjistíte v sekci celebrity. Bližší informace k vlasům Simply Perfect získáte v jednotlivých barevných odstínech, kde jsou detailní popisy, fotky a videa.

Podívejte se na náš Facebook https://www.facebook.com/humanhair.cz/